دوشنبه ، 7 بهمن ، 1398درباره ما
شناسنامه

نام شرکت : کشت و صنعت شهید مطهری

نوع شرکت : سهامی خاص

شماره ثبت : ٣٠٤٤٥٠

سال تأسیس : ١٣٦٤

درباره شرکت

شرکت کشت و صنعت شهید مطهری در سال ١٣٦٤ تأسیس و در ابتدا زمینه فعالیت خود را پرورش گل و گیاه های زینتی و تهیه نهال های باغات مرکبات و سیاه ریشه قرار داد. پس از آن به جهت  تکمیل و توسعه  زمینه فعالیت خود ضمن تغییر در اساسنامه، وارد مرحله جدیدی از فعالیتهای  احیاء  و اصلاح اراضی  گردید، به حول و قوه الهی در این مدت کوتاه توانسته ایم طرحهای بزرگی  را در اقصی نقاط کشور  اجرا نمائیم. این شرکت علاوه بر  طراحی  و  انجام مطالعات تکمیلی درخصوص  آب  و  خاک  و  زراعت  و  باغبانی  و فضای سبز  با بهره گیری از کارشناسان عالی رتبه کشور، در امر اجرا نیز توانسته ایم پروژه های بزرگی   را به سامان برسانیم. در  بخش  هیئت  مدیره  شرکت سعی شده از مدیرانی استفاده گردد که سال ها  عمر خود را در  پروژه های  بزرگ  کشور گذرانده  و  از تجربیات بسیار  با ارزشی برخوردار می باشند. در بخش فنی ضمن جذب کارشناسان باتجربه  و بهره گیری از عالی ترین مشاوران  در  سطح کشور و  انتخاب  کمیته فنی  برای تمام طرح ها  سعی بر آن شده که  طرح ها  و پروژه ها در بالاترین  سطح اجرا گردد. در  بخش مالی  و اقتصادی  شرکت ضمن بکارگیری افراد مجرب و با تجربه با داشتن سوابق کاری بالا، با بکارگیری آخرین  متدهای  روز دنیا جهت ارزیابی طرح ها، از نرم افزارهای  مناسب  سود برده میشود. علاوه بر موارد فوق با عنایت ویژه ای که  ریاست  محترم  بنیاد  مستضعفان  به این شرکت دارد از حمایت های خوبی در این زمینه برخوردار می باشد و در تمام موارد چه به لحاظ مالی و چه به لحاظ فنی از این شرکت پشتیبانی می گردد.


موضوع فعالیت
آماده سازی، مطالعه و احیاء اراضی جهت بهره برداری در زمینه کشاورزی، دامپروری، زراعت، باغداری و فضای سبز و آبزیان.

مشارکت با سایر شرکت ها و اشخاص حقیقی و حقوقی داخل و خارج کشور در ارتباط با فعالیتهای مرتبط.

واردات ماشین آلات و ادوات، بذر، نهال و مواد اولیه مورد نیاز و سایر فعالیت های بازرگانی مرتبط.

تأمین منابع مالی و اخذ وام، اعتبارات و خدمات مالی و بانکی از بانک ها و مؤسسات مالی و اعتباری داخلی و خارجی به منظور فعالیت های فوق، ضروری باشد.

انجام کلیه اموری که بطور مستقیم یا غیر مستقیم برای فعالیت های فوق ضروری باشد.

شعار سازمانی
ارتقاء بهره وری اراضی قابل احیاء و تولید افزون محصولات کشاورزی، باغبانی، آبزی پروری

چشم انداز
شرکت پس از 5 سال یکی از شرکت های پیشگام در امور احیاء اراضی کم بازده قرار گیرد.

مأموریت
انجام مطالعات وتهیه نقشه های اجرایی ،توسعه منابع وامور زیر بنایی کشاورزی در طرح های احیای اراضی در سطح کشور و نظارت فنی مستمر بر اجرای آنها، با انجام فعالیت های مکانیزاسیون در اراضی زراعی وباغی ایجاد شده جهت نیل به اهداف استراتژیک بر اساس مدل تعالی می باشد.
اعضای هیئت مدیره


مهندس فضل ا... خدائی
مدیر عامل و عضو هیئت مدیرهمحمد ظهیری
رئیس هیئت مدیرهمهندس محمدرضا بابايي
نایب رئیس هیئت مدیره